loader image
پرش به محتوا

نشست صمیمانه معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرزندان معظم شهدا

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران

 

 

در نشست صمیمانه ای که در مجمع یادگاران شهدای ارتش برگذار شد فرزندان معظم شهدا دغدغه های فرهنگی خویش را مطرح کردند و در ادامه بر انجام فعالیت های فرهنگی و تعامل بین خانواده های شهدا، بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید شد.

 

 

معاون فرهنگی بنیاد شهید بر ضرورت تعامل با خانواده های شهدا تاکید کرد.

در نشست صمیمانه معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از فرزندان معظم شهدا در مجمع یادگاران شهدای ارتش دغدغه های فرهنگی فرزندان شهدا مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این دیدار، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن آشنایی با اعضای مجمع یادگاران شهدای ارتش،  ضرورت هم افزایی و همراهی فرزندان شهدا در تولید محصولات فرهنگی مورد اشاره قرار گرفت و بر ضرورت تعامل با خانواده های شهدا تاکید شد و ایشان خواستار هم افزائی با مجمع یادگاران شهدای ارتش در تولید محصولات فرهنگی شد.

 

 

 

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران: سال گذشته تمهیدات مسافرتی برای ‏۴۵۰۰۰ نفر فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع یادگاران شهدای ارتش، سید محمد صادق هاشمی ضمن قدردانی از متولیان راه اندازی مجمع یادگاران شهدای ارتش، پیگیری درخواستهای فرزندان شهدا را به عنوان اولویت خویش بر شمرد.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن اعلام حمایت از فعالیت خیریه، مرکز نیکوکاری و نیز کنگره ملی شهدا خواستار مشخص شدن خدمت ها و درخواست های مورد نیاز فرزندان شهدا از معاونت فرهنگی شد. همچنین هاشمی در ادامه به فراهم شدن تمهیدات مسافرتی برای ۴۵۰۰۰ نفر در سال گذشته اشاره کرد و پیشنهاد مجمع یادگاران شهدای ارتش برای اختصاص درصدی از سهمیه سیاحتی زیارتی استانها به خانواده های شهدای ارتش را مورد تائید قرار داد.

 

 

 

موانع ساخت و تولید محصولات فرهنگی در حوزه شهدا

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه برخی از موضوعات مانع ساخت و تولید محصولات فرهنگی در حوزه شهدا می شوند افزود: فیلمنامه های ضعیف، فعالیت موازی توسط برخی موسسات مرتبط با خانواده های شهدا و عدم رضایت صد درصدی برخی از آنان از محصولات فرهنگی به عنوان مهمترین موانع در ساخت و تولید محصولات فرهنگی مرتبط با شهدا هستند.

همچنین هاشمی به عدم دسترسی به موضوعات و داستان های مورد نیاز برای ساخت آثار فرهنگی اشاره کرد و خواستار مطالبه گری خانواده های شهدا در معرفی نحوه سبک زندگی شهدا به مسئولین برای ساخت و تولید محصولات فرهنگی شد. به گفته هاشمی، برنامه های موجود برای حمایت از فرهنگ ایثار و شهادت طراحی شده اند. ایشان در ادامه و برای حمایت از فرهنگ ایثار و شهادت، پیشنهاد هایی مانند مسابقه کتابخوانی، مستندسازی از شهدا و تولید آلبوم موسیقی را مطرح کردند. در این نشست، قسمتی از خاطره نگاری های صورت گرفته از خانواده های شهدا نیز به نمایش درآمد.

 

 

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد