loader image
پرش به محتوا

فرزندان شهدا مجمع یادگاران شهدا ارتش را تشکیل دهند

فرزندان شهدا مجمع یادگاران شهدا ارتش را تشکیل دهند

امیر لشگر موسوی: فرزندان شهدا، مجمع یادگاران ارتش را تشکیل دهند

 

دیدار فرزندان شهدای ارتش با امیر سرلشکر موسوی برای تشکیل مجمع یادگاران شهدای ارتش

 

به مناسبت روز شهید جمعی از فرزندان شهدا با امیرسرلشکر موسوی دیدار داشتند. در این دیدار مهندس «مهدی اردستانی»، مهندس «علی کشوری»، مهندس «امیر قلیچ‌خانی»، «شهره شمشادیان» و «ریحانه اخلاقی» از فرزندان شهدای ارتش حضور داشتند.

 

 

مهدی اردستانی در این دیدار بیان کرد که فرزندان و خانواده شهدا قابلیت ایجاد تحولات مثبت در جامعه را دارند، به ویژه در زمینه تقویت روحیه ایثار و شهادت. این تلاش‌ها به خوبی می‌تواند نتایج بارزی را در جامعه به همراه داشته باشد.

درباره تشکیل مجمع یادگاران شهدای ارتش، مهندس “امیر قلیچ‌خانی” توضیحاتی ارائه داد و به ضرورت توجه مناسب و شایسته رسانه‌های جمعی به فعالیت‌ها و اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران، به خصوص در زمینه مردم‌یاری و کمک به ملت ایران، اشاره کرد. او بیان کرد که با تشکیل این مجمع، بخشی از این خدمات و اقدامات توسط فرزندان شهدا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برجسته خواهد شد.

همچنین مهندس “علی کشوری” با ابراز خرسندی از دومین دیدار خود با فرمانده کل ارتش، تعدد جلسات در این مورد را توجه ویژه امیر سرلشکر “سید عبدالرحیم موسوی” به دغدغه‌های فرزندان شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست.

 

 

امیر سرلشکر موسوی در خطاب به فرزندان شهدای ارتش

سرلشکر”سید عبدالرحیم موسوی”، فرمانده کل ارتش، در ادامه تشکر خود از دلسوزی فرزندان شهدای ارتش، به منظور توجه به انعکاس و دیده شدن اقدامات و عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران برای ملت شریف ایران، تشکیل مجمع فرزندان و یادگاران شهدای ارتش را ضروری برشمرد و همچنین در ادامه بیان نمودند که این مجمع می‌تواند بستری برای انجام اقدامات مؤثر و مثبت در راستای تقویت و ارتقاء نقش فرزندان شهدا در جامعه باشد.

سرلشکر موسوی در ادامه تأکید کردند که فضای مجازی و رسانه‌ها دارای قدرت و ظرفیت بزرگی هستند.و همچنین به اهمیت استفاده حداکثری از این قدرت و تمرکز بر آن اشاره کردند و بیان نمودند که در این فضا، هیچ محدودیتی برای جولان دادن و استفاده از آن وجود ندارد. 

سرلشکر موسوی در ادامه فرمودند: صدای حقی که برگرفته از خلوص نیت و به شهید نسبت داده شده است؛ شهیدی که تمام سرمایه‌اش را در راه حق گذاشته، باید تقویت شود و ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر اعتلای این حق تا حد امکان از هیچگونه تلاشی دریغ نمی‌کند.

سرلشکر موسوی در خطابه خود به فرزندان شهدا، با تأکید بر اهمیت عدم ناامیدی و مأیوس شدن در فضای مجازی، بیان کرد که آنها به هیچ وجه نباید از تحقق اهداف خود در این فضا شکست خورده و ناامید شوند. وی با اشاره به ارتباط فرزندان شهدا با پدرانشان، آنها را به عنوان امانت‌داران این پدران و ارتشیان را نیز به عنوان همرزمان امانت‌داری خواند.

 

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد