loader image
پرش به محتوا

شناسایی و جذب فرزندان نخبه شهدای ارتش

شهید شمشادیان

رئیس هیئت مدیره مجمع یادگاران شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران بر نگاه محبت آمیز شهدا تاکید کرد و با ذکر مثالی از نوع دوستی و فداکاری شهدا، سبک زندگی آنها را به عنوان الگوئی برای همیشه تاریخ نام برد.

 

شهره شمشادیان: در مسیر شهدا گام برداریم

رئیس هیئت مدیره مجمع یادگاران شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران بر نگاه محبت آمیز شهدا تاکید کرد و با ذکر مثالی از نوع دوستی و فداکاری شهدا، سبک زندگی آنها را به عنوان الگوئی برای همیشه تاریخ نام برد. به گزارش روابط عمومی مجمع یادگاران شهدای ارتش، شهره شمشادیان، رئیس هیئت مدیره مجمع یادگاران شهدای ارتش اظهار داشت: باید با در نظر گرفتن نگاه محبت آمیز شهدا، نوع نگاه به زندگی و فعالیتهایمان را تغییر دهیم، ایثار و از خودگذشتگی را جایگزین خودخواهی و خودپرستی کنیم و در مسیر شهدا گام برداریم.

 

شکل گیری مجمع یادگاران شهدا یکی از ثمرات پر برکت نگاه محبت آمیز شهدا و همت فرزندان آنهاست

رئیس هیئت مدیره مجمع یادگاران شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه ضمن اشاره به مجمع یادگاران شهدا، به تاثیر پذیری و الگوبرداری فرزندان شهدا از سبک زندگی شهدا اشاره کرد و شکل گیری این مجمع را یکی از ثمرات پربرکت نگاه محبت آمیز شهدا و همت فرزندان ایشان برشمرد و تلاش جمعی اعضاء مجمع یادگاران شهدا را در تحقق اهداف تاسیس مجمع خواند.

شمشادیان، خواستار حضور پربار خانواده های شهدا و فرزندانشان در طرح و برنامه های مجمع شد

در پایان، شمشادیان خواستار گسترش حوزه فعالیتها و حضور پربار خانواده های شهدا و فرزندانشان در طرح و برنامه های مجمع شد و همچنین افزود: ۴۸هزار و چهل و چهار شهید ارتش و حدود ۲۶ هزار فرزند شهید ارتش داریم که با چهار رویکرد ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، تکریم خانواده های شهدا ، شناسایی، جذب و توانمندسازی نخبگان و تلاش در ایجاد محصولات استارت آپی و های تک فعالیت می کنند. شمشادیان به تکمیل بانک اطلاعاتی فرزندان شاهد ارتش اشاره کرد و گفت: با توجه به تعامل این مجمع با واحد های مختلف ارتش از جمله معاونت علوم تحقیقات ارتش در حال ایجاد و تکمیل زیرساخت و اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیربط هستیم.

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد