loader image
پرش به محتوا

جلسه هم‌اندیشی مجمع یادگاران شهدای ارتش با حضور فرمانده دانشگاه افسری امام علی (ع)

دیدار امیر مهدوی فرمانده دانشگاه افسری امام علی (ع) از مجمع یادگاران شهدای ارتش

امیر سرتیپ دوم “علی مهدوی”، فرمانده دانشگاه افسری امام علی (ع)، در جلسه هم‌اندیشی با مجمع یادگاران شهدای ارتش، به این موضوع اشاره کرد که فرزندان شهدا نمادی از فداکاری و رشادت پدران خود هستند و از آن‌ها غیرت و مردانگی را به ارث برده‌اند. او افزود که شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس، بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی، با فداکاری و محافظت از مرزهای میهن اسلامی، جایگاهی بسیار بالا و ارجمند را به دست آورده‌اند.

وی اشاره کرد که باری آرامش و امنیتی که در کشور حاکم است، مدیون خون شهدا هستیم و اظهار داشت: ما خود را ملزم می‌دانیم که حتی با گام‌های کوچک، تلاش کنیم فداکاری‌های این عزیزان را جبران کنیم.

فرمانده دانشگاه افسری امام علی (ع) با تأکید بر اینکه اندیشه شهدا به عنوان چراغ راه، سر منزل مقصود را نشان می‌دهد، اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اهداف برجسته تشکیل مجمع یادگاران شهدای ارتش است و می‌تواند بستری برای اقدامات مؤثر و مثبت فراهم کند.

وی در پایان به این نکته اشاره کرد: تغییر عنوان این مجمع به “یادگاران شهدای ارتش” بسیار حائز اهمیت است و یادآور وظیفه‌ی خطیر و با اهمیتی است که شما فرزندان شهدا بر عهده دارید.

 

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد