loader image
پرش به محتوا

دیدار جمعی از اعضای هیئت فرزندان شهدای ارتش با فرمانده ارتش 

دیدار جمعی از اعضای هیئت فرزندان شهدای ارتش با فرمانده ارتش 

نماینده هیئت فرزندان شهدای ارتش

 

در جلسه ای که در ستاد کل ارتش برگذار شد امیر قلیچ خانی فرزند شهید قلیچ خانی نماینده هیئت فرزندان شهدای ارتش، این هیئت را یک نمونه شاخص گردهمایی فرزندان شهدای ارتش دانست و اضافه کرد: مقصود از ایجاد این هیئت، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فارغ از هر اندیشه جناحی ، حزبی و سیاسی بوده و اعضای آن به واسطه برکت و شأن والای خون پدران شهیدشان برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا تلاش فراوانی داشته اند.

دغدغه ها و انتظارات هیئت فرزندان شهدای ارتش

 

همچنین فرزند شهید صفا از دغدغه‌های مهم هیئت فرزندان شهدای ارتش برگزاری یادواره ملی شهدای ارتش با استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا دانست
در ادامه فرزند شهید میرزایی مطالبه معنوی خود را بدین صورت بیان کرد که حضور فرمانده کل و سایر فرماندهان عالی رتبه ارتش در هیئت فرزندان شهدای ارتش ،امیدبخش و مایه استمرار حرکت این هیئت است.
از دیگر مطالبات و انتظار‌های مجمع یادگاران شهدای ارتش از امیر سرلشکر موسوی لزوم تلاش ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تبیین و معرفی شهدای آجا در سطح رسانه‌های جمعی و استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا برای حضور در یگان‌ها و سخنرانی در جمع کارکنان برای ارتقاء روحیه ایثار و شهادت بود.

 

دیدگاه امیر سرلشکر موسوی در مورد هیئت فرزندان شهدای ارتش

 

امیر سرلشکر موسوی خاطر نشان کرد که حضور در میان خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران سعادتی بزرگ است و گفت: این دیدار‌ها باعث می‌شود تا مسئولان فارغ از تمامی دغدغه های کاری و فکری یک بار دیگر اولویت‌های مهمشان یادآوری شود که آن توجه به یاد شهدا و تذکر این نکته است که تمام داشته‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون فداکاری شهدای بلند مرتبه، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنها است.
امیر سرلشکر موسوی در ادامه فرمود: اگر فردی می‌توانست برای فرزندان امروز ایران به درستی بیان کند که کشورمان چه مسیرهای خطرناک و حوادث ناگواری را پشت سر گذاشته و چه افرادی با چه شرایط خاصی مملکت اسلامی‌ ما را از آسیب حوادث ایمن نگه داشته‌اند شاید امروزه بسیاری از مشکلات‌مان برطرف می‌شد.

فرمانده کل ارتش با طرح این موضوع که کشور ما حوادث سختی را پشت سر گذاشته تا به وضعیت فعلی رسیده است افزود: حوادث و اتفاقاتی که در این روز‌ها شاهد آن هستیم در مقایسه با سالهای دفاه مقدس قابل قیاس نیست و وقتی آن دوران را در ذهن یادآوری کنیم به یاری خداوند و کار بزرگ شهدا میرسیم و به این مهم را درمیابیم که چقدر بدهکار شهدا هستیم.

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 Comment
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback
معاون علوم، تحقیقات و فناوری ارتش جمهوری اسلامی ایران

سوی دیگر با توجه به تخصص برخی از فرزندان شهدای ارتش و توانمندی و موفقیت آنها در ورود به زیست بوم شرکتهای

fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد