loader image
پرش به محتوا

امیر قربانی فرماده کل هوانیروز: عزت، امنیت و اقتدار کشور را به شهدا بدهکاریم

امیر قربانی با مجمع یادگاران

امیر قربانی،فرمانده هوانیروز ارتش: مجمع یادگاران شهدای ارتش به صورت خودجوش تشکیل شده و هدف آن تبلیغ و ترویج راهبردهای اساسی شهدا است. این مجمع در جهت برپا داشتن پرچم با افتخار اسلام، اهداف مقدس و مطلوبی را پیگیری می‌کند.

 

گردهمایی اعضای مجمع یادگاران شهدای ارتش با حضور فرمانده هوانیروز ارتش

گردهمایی مجمع یادگاران شهدای ارتش که با حضور امیر سرتیپ قربانی، فرمانده کل هوانیروز ارتش، به همراه جمعی از خانواده های گرانقدر شهدای ارتش در سالن هوانیروز برگزار شد؛ مراسم با قرائت قرآن کریم و سرود ملی آغاز شد و در ادامه پس از معرفی مجمع یادگاران شهدای ارتش، چند تن از اعضای مجمع به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با مجمع یادگاران شهدای ارتش،اهداف، چشم اندازها و مسیر حرکت مجمع پرداختند.

 

مراسم امیر قربانی با مجمع

 

شهدا، اسطوره‌های مقاومت، صبر و ایثار در جامعه هستند

در ادامه، امیر قربانی در سخنرانی خود با اشاره به این که شهدا در راه اعتلای اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خون خود را نثار کرده‌اند، گفت: ترویج فرهنگ غنی شهدا در جامعه در مقابله با فرهنگ غربی، موجب مسون ماندن در برابر آسیب‌ها و توطئه‌های دشمنان میشود.

به گزارش روابط عمومی مجمع یادگاران شهدای ارتش، امیر سرتیپ یوسف قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش، در جمع خانواده‌های شهدای ارتش تصریح: شهدا، اسطوره‌های مقاومت، صبر و ایثار در جامعه هستند چرا که این جوانان نجیب و دلاور ایران اسلامی توانستند در برابر دشمن متجاوز قد برافراشته و با ایثار و فداکاری‌های بسیار، خاک مقدس میهن را از لوث وجود دشمنان پاک کنند و همه ما امروز به آنان افتخار می‌کنیم.

 

امرای هوانیروز

 

تجلیل از خانواده شهدا معادل عمل به ارزش‌های نظام اسلامی است

امیر سرتیپ قربانی با ادای احترام به خانواده‌های گرامی شهدا و ایثارگران اعلام کرد که تجلیل از خانواده شهدا معادل عمل به ارزش‌های نظام اسلامی است. وی در ادامه گفت: خانواده‌های شهدا به عنوان نعمتی بزرگ در جامعه اسلامی شناخته می‌شوند و دیدار و حمایت از آن‌ها وظیفه تمامی مسئولان است. فرمانده هوانیروز ارتش تأکید کرد که شهدا با اهدای خون خود در راه اعتلای اسلام و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به شهادت رسیده اند.

 

مراسم مجمع با فرمانده هوانیروز

 

مجمع یادگاران شهدای ارتش در جهت برپا داشتن پرچم با افتخار اسلام، اهداف مقدس و مطلوبی دارد

امیر سرتیپ قربانی به این واقعیت هم اشاره کرد که عزت، امنیت و اقتدار کشور را به شهدا و ایثارگران بدهکاریم که این امنیت را با رشادت خود به وجود آوردند. همچنین امیر قربانی در ادامه صحبت های خود در رابطه با مجمع یادگاران شهدای ارتش بیان کرد که مجمع یادگاران شهدای ارتش، به صورت خودجوش تشکیل شده است و هدف آن تبلیغ و ترویج راهبردهای اساسی شهدا است. این مجمع در جهت برپا داشتن پرچم با افتخار اسلام، اهداف مقدس و مطلوبی را پیگیری می‌کند.

 

گردهمایی با امیر سرتیپ قربانی با مجمع فرزندان شهدا ارتش

 

شهدا گنجینه‌ای از ارزش‌های اخلاقی و دینی را در جامعه زنده کرده اند

امیر سرتیپ دوم محمدرضا فولادی، رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش، در ادامه این دیدار اظهار داشت که شهدا، گنجینه‌ای از ارزش‌های اخلاقی و دینی را در جامعه زنده کرده اند. او تأکید کرد که باید با بهره‌برداری از این ظرفیت بزرگ، در راستای تحقق اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کنیم.

وی با اشاره به اهداف مجمع یادگاران شهدای ارتش، بیان کرد که این مجمع با هدف تکریم و پشتیبانی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و مقاومت، شناسایی نیازها و توانمندسازی فرزندان شهدا و ایجاد پایگاه‌های خلاقانه و علمی برای تربیت و آموزش نخبگان به منظور خدمت به جامعه و محرومیت‌زدایی شکل گرفته است. وی در این زمینه اعلام کرد در جلسه ای که به زودی برگزار خواهد شد، هیئت امنای مجمع تعیین و اساسنامه مجمع تصویب خواهد شد. همچنین، سندچشم‌انداز، بررسی خواهد شد و اهداف و برنامه‌های این مجمع نیز در همان جلسه به تصویب خواهد رسید.

 

هدف استفاده از ظرفیت های خانواده شهداست

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش، مهم‌ترین دستورکارهای مجمع یادگاران شهدای ارتش را اعلام کرد که عبارت اند از: ارائه سند چشم‌انداز مجمع، تصویب اهداف و برنامه‌ها و شروع حرکت عملیاتی که در سال های آینده با هدف بهره وری از پتانسیل خانواده‌های شهدا انجام می‌شود.

 

علی کشوری

تازه ترین اخبار

دسته‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fa_IRفارسی

ثبت نام شما در خبرنامه سایت مجمع یادگاران شهدای ارتش با موفقیت انجام شد